HitFix Interview

29. května 2012 v 13:03 | Julli |  Interviews
Objevil se trošku starší rozhovor s Josephem. Je hodně dlouhý, ale stojí za přečtení moc pěkně se to čte. A je skvělé vidět jaký má Joseph na Klause názor.

Setkal jsem se s tímto anglickým hercem abych si sním
popovídal o jeho lásce k upírům, o jeho nadějích, že se jeho charakter nestane soucitným a o kterého z bratrů Salvatorů projeví zájem.

HitFix: Dovedu si představit, že jako mladý herec si musel strávit mnoho času na castingách pro roli upíra.
JM: Asi myslíš to, že v loňském roce tu bylo pár věcí s upíry, že? Vlastně hodně věcí. Musím říct, že toto nebyl první casting, kde jsem se ucházel o roli upíra. Nicméně jsem velkým fanouškem tohoto žánru, takže jsem upíry miloval ještě předtím než jsem začal chodit na castingy.

HitFix: Co tím vlastně myslíš?
JM: Od té doby, co jsem se dozvěděl o upírech, když jsem byl malý mě naprosto fascinovali. Lidé se mě ptají na twitteru kolik filmů s upíry jsem viděl nebo kolik knih jsem četl abych se dokázal připravit na svou roli. Moje odpověď je ne moc, protože už jsem je všechny viděl předtím. Mám upíry rád takže to byl pro mě splněný sen jednoho hrát.

HitFix: Takže jaký je rozdíl mezi castingem na upíra a na nějakou jinou roli?
JM: Ve skutečnosti tu není nějaký rozdíl. Možná budeš zklamaný, ale my nejdeme na casting a jen tak nevystrčíme naše tesáky. Ve skutečnosti je to tak, že hraješ roli pro lidi. Když začneš svou postavu hrát příliš upírsky nebo intenzivně tak to není ono, protože jde o to aby se to hodilo do reálného světa i když to, co hraješ až tak moc reálné není. Musíš svou postavu udělat opravdovou jak jen to jde.


HitFix: Když už mluvíme o tvé postavě měli jsme tu mnoho soucitných, romanticky založených upírů. Stane se Klaus postupně také takovým?
JM: Oh doufám, že ne.

HitFix: Takže bude stále "bad guy"?
JM: Doufám, že ne. Můžu ti říct tohle: Ne v této sérii. Musíme počkat zda-li přežije tuto sérii pak možná z něj udělají trošku bezmocného romantika. Ale pak si sednu s producenty a řeknu jim aby jej neudělali i ze mě, protože si užívám hrání takové zlé postavy. Je to něco, co říkám od začátku. Je to svým způsobem takový sociopat, nikdo s ním nechce být v jedné místnosti, protože nikdy nevíte, co udělá. Políbil by tě, zabil by tě a to všechno pro něho má stejnou váhu. Není to tak, že by si liboval v tom být zlý, spíše nevidí rozdíl mezi dobrem a zlem. Je to prostě o tom, co Klaus chce ať je to dobré nebo špatné.

HitFix: Jaký si myslíš, že má vliv na Klause jeho "nevěkovost", nesmrtelnost?
JM: Myslím si, že Klaus by měl mít velkou lásku pro kulturu. Lásku pro hudbu, operu a poezii. Je v tom klasika. Je tu muž, který poslouchá operu a čte poezii a stejně tak vám dokáže rozervat hrdlo. A taky si myslím, že mu to přináší klid. Je tu klid, když víte kolik času máte. Když jste neporazitelný a nezničitelný pak vám není nic hrozbou a je to jen o trpělivosti. Můžeš si věci užívat. Myslím, že to je to odkud se bere váha věku a nesmrtelnosti.

HitFix: A teď si hrál Klause starého 500 let a nyní jak je mu 1000 let. Je v tom nějaký rozdíl hrát jiné verze stejné postavy?
JM: Především kostými pomůžou s danou rolí. Dokonce jen to, že máte na rukávech nějaké krajky. Byl jsem potěšen, že jsem to mohl hrát, protože mi to pomohlo hrát scény ze starých časů ještě než Klaus přišel do Mystic Falls.

HitFix: Je určitě výzva hrát těchto 500 let dané postavy spolu s vývojem od bodu A do bodu Z?
JM: Ano, určitě. Ale je to výzva, kterou jsem přivítal. Naštěstí jsem měl tu možnost hrát v historických filmech a proto jsem si prošel různými érami světa za ty roky, co jsem natáčel filmy. Cítím se tak, že když mám tu zkušenost je fajn přidat nějaké ty vzpomínky do role Klause a doplnit tak mezery. Kdo ví možná ještě uvidíme pár flashbacků do doby kdy měl Klaus 500 let.

HitFix: Myslím, že si užívají to celé oblékání herců z TVD. Myslím, že tě ještě uvidíme.
JM: Podívej, doufám že jo. Že bude možnost vidět jak to před 1000 lety vypadalo. Jak se vlastně spoutala celá kletba a jak v tom byla zapojena původní Petrova. Ne Katherin jako dvojnice ani Elena, ale ta původní. Hádám, že budeme v sandálích a dalších podobných věcech.

HitFix: Co tě tak zlákalo na amerických seriálech?
JM: Předpokládám, že to vyžaduje více peněz vytvořit něco takového takže je to často podobné filmu. Když jsem přišel před dvěma lety do Los Angeles začal jsem u filmu. Nejvíce mě asi na seriálech zklákalo to, že jsou na delší dobu. Nikdy jsem nebyl zapojen do něčeho, co bylo delší jak 5 měsíců. Takže když jsem se rozhodl, nemyslím přesně tuhle show, ale když jsem se rozhodl že chci objevit kouzlo televize, bylo to kvůli myšlence, že si vytvořím mnohem silnější a bližší vztah k dané postavě a také, že si moje postava vytvoří nějaký vztah k divákovi, což se u filmu většinou nestane, protože trvají 2 hodiny a je konec. Jasně můžeš se na něj podívat znovu, ale u seriálů dostaneš každý týden něco nového.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hutchersonová Hutchersonová | Web | 29. května 2012 v 16:34 | Reagovat

super:)

2 Alexia Alexia | Web | 29. května 2012 v 16:39 | Reagovat

Skvelý rozhovor :-)

3 ~ Sámoška ~ ~ Sámoška ~ | Web | 29. května 2012 v 16:45 | Reagovat

:D no kvůli tomu že se mi nelíbil, tak jsem se přinutila udělat další :D
díky moc :-*

4 Saša Saša | Web | 29. května 2012 v 19:29 | Reagovat

super rozhovor :)

5 *Queen *Queen | Web | 30. května 2012 v 14:36 | Reagovat

vlastně je to docela sympatický chlapík..teda jelikož má rád upíry tak ještě sympatičtější než předtím..:D

6 ~ Sámoška ~ ~ Sámoška ~ | Web | 30. května 2012 v 14:40 | Reagovat

Ahojky, u mě proběhlo vyhdonocení konroly affs, tak se podívej jak jsi dopadla/jste dopadly.
http://kat-online.blog.cz/1205/vyhodnoceni-kontroly-affs
PS: Promiň/te za skopírovaný komentář :)

7 Mathew Mathew | Web | 30. května 2012 v 20:37 | Reagovat

úžasný rozhovor

8 Hattie Hattie | Web | 30. května 2012 v 22:13 | Reagovat

Tak teď jsi mě Joseph totálně získal! Nikdy se nestane, že by měli herci ke svým rolím takový vztah jako Joseph ke Klausovi (nebo všeobecně k upírům) nebo Johnny k Jackovi, ale to odbočuji... Takové herce mám ráda. Takové, kteří si svých rolí dokáží vážit a něco o nich vědí. Takže: JEĎ, JOSEPHE! :D♥

9 Wendys Wendys | Web | 1. června 2012 v 19:33 | Reagovat

super skvělý

10 AlbertDreaw AlbertDreaw | E-mail | Web | 5. června 2018 v 13:27 | Reagovat

The men's prostate is a vital part of a male's reproductive :. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The prostate related is found just before the rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it is almost always really really irritating and inconvenient to the patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.

Prostate infection, often known as prostatitis, is easily the most common prostate-related symptom in men younger than 55 years old. Infections of the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common of all varieties of prostate infection. It is due to bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients can experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is a condition of a particular defect inside the gland and the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be caused by trauma towards the urinary tract or by infections originating from other areas with the body. A patient can experience testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal in the prostate defect followed by making use antibiotics and NSAIDs to help remedy the inflammation.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not yet to determine the causes of these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other think that intensive exercise and lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate meals are important. These are some of the actions you can take and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is essential for general health and it'll also keep the urinary track clean.

2. Some studies advise that several ejaculations per week will assist to prevent cancer of the prostate.

3. Eat steak sparingly. It has been shown that consuming over four meals of beef every week will heighten the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most important measure to adopt to make sure a proper prostate would be to choose regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you need to go for prostate examination one or more times per year.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama